O nas

Najważniejsza jest dla nas jakość i styl

Posiadamy szeroką opraw okularowych skrupulatnie przez nas wybieranych i uzupełnianych na bieżąco nowymi modelami. Naszym zadaniem jest zapewnić Klientom tak bogatą i zróżnicowaną ofertę, ażeby każdy mógł z niej wybrać najlepszy dla siebie wariant.

KILKA FAKTÓW

O naszym salonie

Te informacje to nie tylko suche liczby ale także ludzie z pasją, który dbają o jak najlepsze zrdowie i samopoczucie naszych klientów.

10

Lorem ipsum

20

Lorem ipsum

20

Lorem ipsum

20

Lorem ipsum

NIESIEMY

Wam pomoc

Jako właściciele osobiście zajmujemy się kontaktem z Państwem i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji, a współpracujący z nami zespół to kompetentne i sympatyczne osoby o wysokich kwalifikacjach, dlatego posiadacie Państwo gwarancję, że spotkacie się u nas ze wzorcową obsługą zarówno w zakresie doradztwa przy wyborze oprawek okularowych, jak również przy profesjonalnym badaniu wzroku i doborze odpowiednich szkieł.

W Naszym salonie, oferujemy Państwu bezpłatne badanie wzroku, wykonywane przez wykwalifikowany personel. Badanie ma na celu dobór korekcji, która zapewni najlepszą jakość i komfort widzenia. Zajmujemy się również doborem soczewek kontaktowych.