Oferta

Okulary progresywne

Czym są soczewki progresywne? To wspaniałe rozwiązanie, stosowane w optyce już dość długo, bo od 1959 roku. Niezmiennie od lat to optymalny wybór dla wielu osób noszących okulary. Ich wyjątkowość polega na bardzo specyficznej budowie soczewek. Są one skonstruowane w ten sposób, aby łagodnie zmieniać moc w swoim pionowym przekroju. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania osoby, które do tej pory musiały korzystać z dwóch par okularów, teraz zobaczą wszystko wyraźnie w każdej sytuacji.

Dobór odpowiednich soczewek progresywnych nie jest prostym procesem, ale w Studio Optyczne Marzena Markowska gwarantujemy opiekę wykwalifikowanego personelu, mającego za sobą duże doświadczenie w tej dziedzinie. Jesteśmy przekonani, że decydując się na wybór okularów progresywnych w naszych studio będą Państwo w pełni usatysfakcjonowani!

Jesteś zainteresowany naszą ofertą jednak masz dodatkowe pytania? Czekamy na Twój telefon lub wadomość. Na pewno pomożemy.

Oferta

OKULARY KOREKCYJNE

Obecnie stwierdza się, że co trzeci mieszkaniec ziemi musi nosić okulary korekcyjne. Kierując się do salonu optycznego w celu zamówienia stajemy zwykle przed trudnym wyborem. Oferta zakładów optycznych jest tak bogata, że nie łatwo podjąć samodzielną decyzję. Okulary bowiem mają nie tylko korygować wzrok ale również zdobić. Najważniejsze jest aby osoba nosząca okulary czuła się w nich dobrze oraz by nie były one dla niej ciężarem. Każdy z nas odwiedzając wcześniej salony optyczne stawał przed dużym wyzwaniem znajdując przed ścianą z dziesiątkami opraw.

Wybierając oprawy okularowe pamiętajmy o paru zasadach. Zawsze mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Po to jesteśmy. Wybierając oprawy okularowe musimy barć pod uwagę:

  1. Przeznaczenie okularów: okulary do codziennego noszenia powinny być większe aby nie zawężały pola widzenia. Okulary, które mają służyć nam do czytania mogą być mniejsze.
  2. Budowa twarzy: Przy owalnej twarzy zaleca się oprawki zaokrąglone zaś przy okrągłej prostokątne.
  3. Wielkość (grubość) szkieł: Klienci o większych mocach powinni wybierać oprawy z tworzywa które najlepiej zakryje grubość szkieł.

Nie należy się przejmować, iż nie poradzą sobie z tym Państwo. Lub co zrobić jeśli moda się zmieni? Po to jesteśmy aby doradzić. W dzisiejszych czasach możemy się praktycznie
dowolnie bawić kształtami, teksturami i kolorami opraw. Nie muszą one pasować do stroju. Mogą być zupełnie odrębną częścią naszej garderoby.

Spawdź

Nasz asortyment

W asortymencie mamy markowe oprawki firmy Ana Hickmann, Furla, Victoria Secret, Carrera,BMW, Kodak, Agata Ruiz de la Prada, Guess, Harley Davidson, Jimmy Choo, Moschino, Tommy Hilfiger, Givenchy Paris, David Beckham .