about-us
Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to coraz bardziej popularna metoda korekcji wad wzroku. Mamy soczewki kontaktowe firm Cooper Vision, Alcon, Johnson&Johnson oraz Biofinity.

Soczewki kontaktowe, w przeciwieństwie do soczewki okularowej, nawet przy dużych wadach wzroku są bardzo cienkie. Nie ograniczają pola widzenia, nie zaparują, nie będą przeszkadzać w czasie uprawiania sportu. Należy pamiętać, iż soczewki kontaktowe powinny być dobierane przez specjalistę w odpowiednio do tego wyposażonym gabinecie oraz  należy przestrzegać zasad higieny oraz prawidłowości noszenia soczewek i  przeprowadzać regularnie wizyty kontrolne.

W ofercie naszego salonu optycznego mamy soczewki kontaktowe firmy, a  także płyny do soczewek.
W naszym salonie w Iławie istnieje również możliwość przeprowadzenia badania u specjalisty, które jest niezbędne przed rozpoczęciem korzystania z soczewek. Optometrysta pomaga dobrać odpowiedni typ i model nie tylko do wady wzroku, ale także uwarunkowań anatomicznych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą jednak masz dodatkowe pytania? Czekamy na Twój telefon lub wadomość. Na pewno pomożemy.

W gabinecie aplikujemy różne rodzaje soczewek kontaktowych:

  • jednoogniskowe sferyczne i toryczne,
  • soczewki kontaktowe progresywne przeznaczone dla osób, które używają odrębnej korekcji do dali i do bliży,
  • soczewki kolorowe, które podkreślają lub całkowicie zmieniają kolor oczu.
    Ponadto oferujemy Państwu profesjonalne soczewki gabinetowe marki Rodenstock, Nikon.
about-us